Herkese Merhaba,

Levent Öncü @teyyaredenkahve ve İsmail Gökcan @pepukkahve olarak bizler de sizler gibi birer kahve severiz. Beyaz yaka çalışan bizlerin yolları, hobimiz olan kahve ile kesişti ve ortaya Kahve Masası çıktı.

Bu siteyi hazırladığında 33'üncü programı geride bırakan Kahve Masası, her hafta perşembe günü saat 21:00'da canlı yayınlar ile kahve sektörünün önemli isimlerini programında konuk etti. Kahve Masası olarak sektörde Scott Rao'yu yayına konuk almamız ile sesimiz oldukça hızlı bir şekilde duyulmuş olsa da programımızda öncesinde ve sonrasında çok değerli isimleri konuk ettik ve konuk etmeye devam edeceğiz.

Şimdi ise karşınıza yeni projemiz olan Kahve Masası.com ile çıkıyoruz. Kahve Masası.com'a ilk baktığınızda her ne kadar klasik bir sözlük deneyimi gibi görünse de projemiz kısa bir süre sonra asıl kimliğine güncellemeler ile ulaşacak.

Peki neler olacak bu sitede?

Kahve Masası.com'da öncelikli hedefimiz kahve sektöründeki tüm bileşenleri bir araya getirmek.

İlk aşamada;

Sitenin kurulumundan itibaren kahve sektöründe çalışan profesyonelleri (kavurucular baristalar, eğitmenler, organizasyon firmaları sorumluları vb.) ve içerik üreticileri sitede yazar olabilecek ve başlık açabilecek.

Bu sayede bizler direkt olarak profesyonellerin ve içerik üreticilerinin sektörde yaptıkları çalışmalarını, projelerini, firmaların getirdikleri yeni kahveleri ya da kahve deneyimlerini ilk kaynaktan öğrenmiş olacağız. Aslında bu noktada interaktif bir sektör haber ajansı konumuna dönüşeceğimizi umuyoruz :)
Sitenin eski formatı da devam edecek mi, yoksa sadece sözlük formatında mı olacak bundan sonra?
eski format artık olmayacak @orkunustel ama yakın zamanda muhteşem bir güncelleme olacak.
Merhabalar, böyle bir oluşumun öncüsü olduğunuz için sizleri tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.
Sektöre gönüllü olarak çok büyük katkı sunan iki kahve sever yine harika bir iş çıkartmışsınız. Elinize ve emeğinize sağlık İsmail ve Levent.