Bundan 1,5 sene önce 2 ev demleyicisi olarak başladığımız Kahve Masası yayınları o kadar ses getirdi ki biz bile aslında belki bu kadarını beklemiyorduk. Yurt dışı yayınlar, youtube incelemeleri, Kahvemasası.com derken devam ettik ve içimizden geldiği gibi özgün ve tarafsız şekilde içerikler üretmeye başladık.

şunu mutluluk ile söyleyebilirim ki ülkemizde düzenlenen bir çok organizasyondan sizlerin desteği ile davet alıyoruz. zaman ayırabildiğimiz ölçüde bu organizasyonlarda yer alacağız. işte o fuarlardan biri olan Coffex İstanbul 2021'de sevgili dostum arkadaşım Levent Öncü sizler ile buluşacak ve sorularınızı cevaplayacak.
'Evde Kahve Demlemeye Başlama Yolculuğu ve Ekipman Önerileri' başlıklı söyleşiye hepinizi bekliyoruz :) Ben İzmir'de olacağımdan yokum ama yakında İzmir için de bomba gibi planlarımız var :)
Hem seminer konusunu olsun hem kahve masası'nın ekip olarak olamasa bile birey olarak fuara katılacak olması büyük mutluluk. Dost olarak da, sektörden biri olarak da çok sevindiğim bir gelişme bu samimiyetle. Atölyeye mutlaka katılmaya çalışacağım!