Herkese Merhaba,
İlk günden bu yana Kahve Masası yayınlarına konuk olan ve destek veren tüm kahve profesyonellerine ve Kahve Masası dostlarına çok teşekkür ederiz.

Kahve sektöründen çok önemli isimlerin yer alacağı bir platform olan Istanbul Cofffee Summıt'te
sevgili dostum, arkadaşım

Levent Öncü
ile Kahve Masası programını yapacağız.
Heyecanlıyız, mutluyuz...

26 Mart 2021 Cuma günü saat 13:30'da Ana Salon'da canlı yayındayız...

İzlemek için www.istanbulcoffeesummit.com adresinden kaydınızı oluşturarak, ücretsiz olarak katılabilirsiniz....
Kahve sektörünün en önemli isimlerinin yer aldığı bir organizasyonda 2 ev demleyicisi olarak yer almaktan dolayı mutluyuz. heyecanlıyız aynı zamanda :)
Gerçektenten Kahve Masası için çok özel ve güzel bir gündü.
Benim için özel olan diğer bir durum ise eğitimini aldığım hayatımın bir süresinde aktif olarak yaptığım gazeteciliğin duayen isimlerinden Çoşkun Aral gibi bir usta ile aynı platformda adımın yer almasaydı.

Bunun yanı sıra kahve sektörünün önemli isimleri ile aynı hikayeyi yazmak çok farklıydı. İlk kez

Levent Öncü
de ben de çok heyecanlandık. Bu heyecan bizi 37. haftasını geride bıraktığımız Kahve Masası yayınları için de güç veriyor. Şunu özellikle kalın harfler ile belirtmek isterim ki Istanbul Coffee Summıt'te afişimiz çıktığı andan itibaren mesaj atan, sosyal medyada paylaşan, yorum yazan, arayan, soran Kahve Masası dostlarına çok teşekkür ederiz. İyi ki sizler gibi dostlarımız var.

Son olarak bizleri bu yayına davet ederek bizlere harika bir anı bırakan Istanbul Coffee Summıt ailesine çok teşekkür ederim.